ثبت نام جدید کارشناسی دانشگاه پیام نور شهرهای فارس از پنجشنبه 19 مردادماه داوطلبان برای ثبت نام علاوه بر سایت سازمان سنجش می توانند به مراکز و واحدهای دانشگاه مراجعه کنند
ثبت نام متقاضیان تحصیل در مقطع کارشناسی دانشگاه پیام نور استان فارس از فردا پنج شنبه 19مردادماه در سایت اینترنتی سازمان سنجش آغاز می شود.
رئیس دانشگاه پیام نور استان فارس با بیان این خبر اظهارداشت: فرصت جدیدی برای متقاضیان تحصیل با کیفیت وارزان قیمت برای همه اقشار مختلف از جمله شاغلین،زنان خانه دار و... در دانشگاه پیام نور فراهم شده است.
دکتر قرائتی افزود: داوطلبانی که در کنکور سراسری شرکت کرده بودند یا داوطلبانی که متقاضی جدید ثبت نام در مقطع کارشناسی دانشگاه پیام نور شهرهای فارس هستند، می بایست حداکثر تا روز سه شنبه 23مردادماه پس از مطالعه دفترچه راهنمای انتخاب رشته در سایت سازمان سنجش نسبت به تکمیل فرم انتخاب رشته، اقدام نمایند.
وی با بیان اینکه ثبت نام در همه رشته ها می باشد، تصریح کرد: علاوه بر داوطلبانی که در کنکور سراسری مجاز به انتخاب رشته هستند، سایر داوطلبانی که در کنکور نیز شرکت نکرده اند نیز می توانند پس از ورود به سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org با خرید کارت اعتباری نسبت به انتخاب رشته های بدون آزمون دانشگاه پیام نور نمایند. همچنین داوطلبان می توانند به مراکز وواحدهای دانشگاه پیام نور مراجعه ونسبت به ثبت نام خود اقدام کنند.
وی خاطرنشان کرد: در شیراز داوطلبان می توانند برای مشاوره و انتخاب رشته به دانشگاه پیام نور شیراز واقع در شهرک گلستان، ساختمان شماره 2 دانشگاه پیام نور استان فارس واقع در میدان دانشجو، ساختمان شماره 3 دانشگاه واقع در خیابان هفت تیر،نبش هدایت یا ساختمان مدیریت استان واقع در خیابان ساحلی غربی مراجعه نمایند.
رئیس دانشگاه پیام نور استان فارس، بررسی سوابق تحصیلی ومعدل دیپلم وپیش دانشگاهی داوطلب را ملاک پذیرش فرد در رشته های مورد علاقه دانست و یادآور شد: داوطلبان براساس مندرجات دفترچه ثبت نام می توانند رشته و دانشگاه های پیام نور مراکزی که در شعاع 100کیلومتری محل سکونت و یا مراکز اطراف شهر محل تحصیل دبیرستان را براساس اولویت خود انتخاب نمایند.
دکتر قرائتی افزود: پس از اعلام نتایج پذیرفته شدگان در شهریورماه از سوی سازمان سنجش، تحصیل دانشجویان از نیمسال اول(مهرماه) در دانشگاه پیام نور آغاز خواهد شد.
وی درباره شرایط و ضوابط لازم برای ثبت نام اظهارداشت: داوطلبانی که دارای مدرک دیپلم نظام قدیم، یا پیش دانشگاهی نظام جدید هستند، مجاز به ثبت نام دراین مقطع هستند. همچنین داوطلبانی که فاقد مدرک پیش دانشگاهی بوده اما دارای مدرک کاردانی می باشند، نیز می توانند نسبت به ثبت نام برای دوره کارشناسی پیوسته اقدام کنند.
رئیس دانشگاه پیام نور خاطرنشان کرد: داوطلبان در صورت داشتن هرگونه سئوال، علاوه برتماس یا مراجعه حضوری به مراکز وواحدهای دانشگاه، می توانند از طریق سامانه پرسش وپاسخ دانشگاه به نشانی p.farspnu.ac.ir پاسخ به سئوالات خود را دریافت کنند.
دکتر قرائتی، امکان اخذ مدرک کارشناسی در مدت زمان 3 سال، تسهیلات رفاهی از جمله وام وتقسیط شهریه،امکان مهمان شدن دانشجو در مراکز وواحدهای دیگر،امکان انتخاب محل آزمون دانشجو وهمچنین ارائه شرایط ویژه برای شاغلین را از جمله مزایای ویژه دانشگاه پیام نور عنوان کرد.
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر

 
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
مهمان (PortalGuest)


مجری سایت : شرکت سیگما