افزایش 8 رشته کارشناسی ارشد به دانشگاه پیام نور شهرهای فارس تسهیلات ویژه دانشگاه پیام نور برای داوطلبان کارشناسی ارشد
رئیس دانشگاه پیام نور استان فارس از موافقت وزارت علوم با افزایش 8 رشته جدید کارشناسی ارشد به مراکز وواحدهای این دانشگاه در شهرهای فارس خبرداد.
دکترعبدالرسول قرائتی ، زمان انتخاب رشته داوطلبان مجاز در آزمون کارشناسی ارشد را از روز یک‌شنبه ۲۱ خرداد تا روز پنج‌شنبه ۲۵ خرداد ماه جاری اعلام کرد و خاطرنشان ساخت: داوطلبان مجاز به انتخاب رشته می توانند نسبت به انتخاب رشته محل های دانشگاه پیام نور کشور و از جمله 47 رشته/محل دانشگاه پیام نور در شهرهای فارس نیز اقدام کنند .
وی افزود:
رشته های جدید اضافه شده به دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری ارشد شامل رشته تاریخ و فلسفه آموزش و پرورش (تعلیم و تربیت اسلامی) در مرکز فسا، روانشناسی تربیتی در خرامه، مدیریت دولتی( گرایش مدیریت توسعه و پیشرفت شهری و روستایی)، مدیریت دولتی (گرایش خط مشی گذاری عمومی)، مدیریت دولتی(گرایش بودجه و مالی عمومی)، مدیریت دولتی (گرایش طراحی سازمان های دولتی)، مدیریت دولتی (گرایش مدیریت تحول) در دانشگاه پیام نورشیراز، و رشته روانشناسی عمومی در شیراز می باشند.
رئیس دانشگاه پیام نور استان فارس، تاکید کرد: داوطلبان گروه های علوم انسانی، علوم پایه، فنی و مهندسی، کشاورزی وهنر که مجاز به انتخاب رشته شده باشند، می توانند از طریق جداول کدرشته، محل‌های مورد نظر خود در دانشگاه پیام نور را را استخراج نموده و در تاریخ مشخص شده، برای انتخاب رشته با وارد کردن اطلاعات کارت اعتباری، شماره شناسنامه و یا کد رهگیری، نسبت به ثبت کد رشته محل های انتخابی و تکمیل فرم انتخاب رشته در سایت سازمان سنجش اقدام نمایند.
دکتر قرائتی تصریح کرد: دانشگاه پیام نور به عنوان بزرگترین دانشگاه دولتی ایران با بهره مندی از توان علمی و زیرساخت های مطلوب آموزشی آمادگی پذیرش دانشجو در 5 گروه تحصیلی علوم انسانی، علوم پایه، فنی و مهندسی، کشاورزی و هنر از میان داوطلبین مجاز به انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد را دارد.
وی در ادامه به برخی از تسهیلات فراهم شده از سوی دانشگاه پیام نور برای تسهیل تحصیل دانشجویان در مقطع کارشناسی ارشد اشاره کرد و یادآور شد: برگزاری کلاسهای الکترونیکی، انتخاب محل سکونت دانشجو به عنوان محل برگزاری آزمون پایان ترم و اعطای وام شهریه از جمله این تسهیلات است.
دکتر قرائتی در پایان خاطرنشان کرد: داوطلبان برای اطلاع از رشته ها و کسب اطلاعات بیشتر می توانند به سایت دانشگاه پیام نورفارس به نشانی fars.pnu.ac.ir مراجعه نمایند.
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر

 
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
مهمان (PortalGuest)


مجری سایت : شرکت سیگما